Temel Gıda ve Temizlik Ürünlerinde Zam Yok: Tarım Kredi Kooperatif Market Ramazan Boyunca Fiyatları Sabitledi!

On bir ayın sultanı Ramazan 23 Mart Perşembe itibariyle başladı. Ramazan’da milyonlarca kişi oruç ibadetini yerine getiriyor. İbadetler yapılırken aynı zamanda birlik, beraberlik ve dayanışmaya verilen önem de artıyor. Birçok kurum, kuruluş ve dernek Ramazan yardım kolisi dağıtarak ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor. Tarım Kredi Kooperatif Market de vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla Ramazan ayı boyunca bazı ürünlerde fiyatları sabitlediğini duyurdu.

İşte detaylar…

On bir ayın sultanı Ramazan 23 Mart Perşembe itibarıyla başladı. Ramazan’da ibadetlere verilen önemin yanısıra dayanışma, beraberlik ve yardımlaşma gibi konulara da önem veriliyor.

Yardımsever vatandaşlar, dernekler, şirketler Ramazan ayı boyunca yardıma ihtiyacı olan kişilere yardımda bulunuyor. Ramazan ayı sadece ibadetlerin yapıldığı bireysel bir ay olarak değil, yardımlaşmanın arttığı toplumsal bi ay olarak görülüyor. Tarım Kredi Kooperatif Market de toplumsal dayanışmanın arttığı bu günlerde vatandaşlara destek amacıyla bir kampanya başlattığını duyurdu. 

olarak toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın arttığı, bolluk ve bereket ayı olan Ramazan’da vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla Temel Gıda ve Temizlik ürünlerinde fiyatlarımızı sabitliyoruz.

Tarım Kredi Kooperatif Market, Ramazan ayı boyunca bazı ürünlerin fiyatlarını sabitlediklerini duyurdu.

Tarım Kredi Kooperatif Market Ramazan’da bazı ürünlerde fiyat artışına gidilmeyeceğini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Yapılan açıklamada temel gıda ve temizlik ürünlerinde fiyatların Ramazan boyunca sabit kalacağı duyuruldu. Ayrıca yapılan açıklamada ‘Tarım Kredi Grubu geçmişte olduğu gibi bundan sonra da güçlü bir şekilde çiftçilerimizin ve tüketicilerimizin yanında yer almaya devam edecektir.’ ifadelerine de yer verildi.

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde hangi ürünlerde fiyatlar sabitlendi?

Tarım Kredi Kooperatif Market tarafından yapılan açıklamaya göre temle gıda ve temizlik ürünlerinde fiyatlar sabit olacak. Toplamda 900 çeşit üründe fiyat artışına gidilmeyecek. Açıklamada yer alan ürünler ise şu şekilde:

  • pirinç, nohut, fasulye, mercimek gibi bakliyatlar,

  • ayçiçek yağı

  • salça

  • zeytin

  • çay

  • şeker

  • ESK’ya ait et ürünleri gibi temel gıda ürünleri 

  • deterjan, sabun çeşitleri, peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerini içeren yaklaşık 900 ürün çeşidi

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir